Talde editoriala

Editoreak

  1. scwojs scwojs, UPV/EHU, Espainia
  2. Josu Jugo, Elektrizitatea eta Elektronika, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  3. Edorta Ibarra, UPV/EHU, Bilboko Ingeniaritza Eskola
  4. Asier Vallejo, Kimika Analitikoa Saila; Farmazia-Fakultatea; EHU/UPV
  5. Estefania Planas, Ingeniaritza Elektrikoa, Bilboko Ingeniaritza Goi Eskola Teknikoa, EHU/UPV
  6. David J. Fogarty, University of the Basque Country (UPV/EHU)
  7. Nekane Castillo Eguskitza
  8. Estibaliz Saez de Camara, Euskal Herriko Unibertsitatea

Ataleko editoreak

  1. Fernando Plazaola
  2. Olatz Arregi, Konputagailuen Arkitektura eta Teknologia. Informatika Fakultatea. UPV/EHU
  3. Jon Zarate
  4. Ekaitz Agirregoitia, Fisiologia Saila. Medikuntza eta Odontologia Fakultatea. UPV/EHU
  5. Edorta Ibarra, UPV/EHU, Bilboko Ingeniaritza Eskola
  6. Kepa Altonaga, Zoologia eta Animali Zelulen Dinamika saila, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  7. Estibaliz Saez de Camara, Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza, Bilboko Ingeniaritza Eskola, EHU/UPV., Espainia
  8. Elisabete Alberdi Celaya, Euskal Herriko Unibertsitatea UPV/EHU
  9. Itziar Laka, Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak, Letren Fakultatea, EHU/UPV
  10. Gustavo A. Fernández Alcober, Matematika Saila, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  11. Asier Vallejo, Kimika Analitikoa Saila; Farmazia-Fakultatea; EHU/UPV
  12. Ibon Cancio, Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  13. Maren Ortiz-Zarragoitia, Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  14. Jon Legarreta, Zientzia Planetarien Taldea, Sistemen Ingeniaritza eta Automatika, Bilboko Industria Ingeniaritza Teknikoko Unibertsitate Eskola, UPV/EHU
  15. Estefania Planas, Ingeniaritza Elektrikoa, Bilboko Ingeniaritza Goi Eskola Teknikoa, EHU/UPV
  16. Arantza Urkaregi, Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  17. Martin Olazar, Ingeniaritza Kimikoa Saila, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV, Espainia
  18. Mirari Ayerbe, Kimika Organikoa I, Farmazia Fakultatea, EHU/UPV
  19. Inmaculada Arostegi, Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  20. Luis Miguel Agirrezabala, Estratigrafia eta Paleontologia saila, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  21. Fernando Sarrionandia, Geodinamika, Farmazia Fakultatea, EHU/UPV
  22. Felix Zubia, Medikuntza, Medikuntza eta Odontología Fakultatearen Donostiako Irakasgunea, EHU/UPV
  23. Doktorea Alberto Gomez Caballero, Kimika Analitikoa Saila Farmazia Fakultatea Euskal Herriko Unibertsitatea UPV/EHU
  24. Iñigo Azua, Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia Saila, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  25. Juan Ignacio Perez, Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  26. Felix Olasagasti, Biokimika eta Biologia Molekularra ataleko editore Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Farmazia Fakultatea, EHU/UPV
  27. Gustavo Amores Olazagirre, Biokimika eta Biologia Molekularra, Farmazia Fakultatea, EHU/UPV
  28. Haritz Altzibar, Ingeniaritza Kimikoa Saila, Zientzia eta Teknologia Fakultatea, EHU/UPV
  29. Gerardo Tapia, Sistemen Ingeniaritza eta Automatika Saila, Gipuzkoako Ingeniaritza Eskola (Donostia), EHU/UPV
  30. Naiara Barrado Izagirre, Fisika Aplikatua I, Bilboko Ingeniaritza Eskola, EHU/UPV.
  31. Amaia Erdozain, Farmakologia saila, Farmazia Fakultatea, EHU/UPV
  32. Iraide López, Makina Berezien Saila, Industri eta Garraio area, Tecnalia.
  33. Sergio Yuste, Gasteizko Erizaintzako Unibertsitate-Eskola Osakidetza.
  34. Iñaki Arrizubieta, Ingeniaritza Mekanikoa Saila, Bizkaiko Ikastegiak / Bilboko Ingeniaritza Eskola, UPV/EHU
  35. Itziar Irigoien, Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala, Informatika Fakultatea (EHU/UPV)
  36. Dr. Jon Anakabe, Leartiker S. Coop.
  37. Amaia Arruabarrena-Aristorena, Center for Cooperative Research in Biosciences, Basque Research and Technology Alliance (BRTA), Derio, Spain
  38. Ane Fullaondo Zabala, Kronikgune
  39. Unai Villena
  40. Estibaliz Tamayo, Osakidetza

Zuzentzailea

  1. Maite Artetxe, Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)